Контакти
 • tel: +380-50-988-989-4
  e-mail: med_trans@ukr.net

 • Статистика

  Завантажено - 41739

  ОБОВ’ЯЗКИ РЕЦЕНЗЕНТІВ

  Участь у рішеннях редакційної ради

  Рецензування допомагає редактору у прийнятті рішення про публікацію роботи, а через його зв’язок з автором може також допомогти йому поліпшити роботу. Редакція журналу «АПТМ» поділяє позицію видавництва Elsevier в тому, що всі вчені, які бажають публікувати статті, мають моральний обов’язок брати участь у рецензуванні.

  Оперативність

  Рецензент, який не вважає себе фахівцем з тематики статті або знає, що її оперативне рецензування неможливо, має сповістити про це головного редактора і відмовитися від рецензування.

  Конфіденційність

  Кожний отриманий для рецензування рукопис має розглядатися як конфіденційний документ. Його не можна показувати або обговорювати з іншими особами за винятком осіб, уповноважених редактором.

  Стандарти об’єктивності

  Рецензент має бути об’єктивним. Неприпустимі персональні зауваження автору. Рецензент повинен висловлювати свою думку чітко й аргументовано.

  Визнання джерел

  Якщо на вже опубліковану роботу авторами не було зроблено посилання, рецензентові слід відзначити цей факт. Будь-яке твердження в рецензії про те, що деяке спостереження, висновок або аргумент у рецензованій статті вже раніше зустрічалися в літературі, має супроводжуватися відповідним посиланням. Рецензент також повинен звертати увагу головного редактора на значну схожість або частковий збіг рецензованої статті з будь-якою іншою, раніше опублікованою.

  Розголошення відомостей і конфлікт інтересів

  Неопубліковані відомості, наведені в представленій статті, не мають використовуватися у будь-якій роботі рецензента без письмового дозволу автора. Конфіденційна інформація або ідеї, що з’явилися під час рецензування, мають зберігатися в таємниці і не використовуватися для отримання особистої вигоди.

  Рецензент не повинен приймати до розгляду рукописи за наявності конфлікту інтересів, які спричинені конкуренцією, співпрацею або іншими відносинами з будь-якими авторами або організаціями, що мають відношення до статті.